Sık Sorulanlar

Neden Biz ?
Rezervasyonu tamamlanan müşterilerimizin aracının ayrılması ve aynı araca aynı tarihte tekrar rezervasyon alınmaması, uçağınız inmeden aracınızın otoparkta hazır olması, aracınızın teslim edilmeden önce detaylı temizliğinin yapılmış olması, araç tesliminde yıkama ücreti alınmaması, rakipleri arasında uygun fiyat garantisi olması, 7/24 firmamız tarafından muhatap bulunması.

Nasıl rezervasyon yapacaksınız ?
Online olarak www.beraotokiralama.com internet sayfasından fiyat teklifi alabilir ve isterseniz üç basit adımda rezervasyon yaptırabilirsiniz. • Unutmayın erken rezervasyon yaptırmanız halinde çok daha ekonomik fiyatlar alırsınız ! • +90 532 771 1997 - +90 555 0000 380 numaralı çağrı merkezini arayarak 7 / 24 rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Aracı nasıl teslim alacaksınız ?
Rezervasyonunuz anında ilgili ofise iletilir ve sizin için en uygun araç hazırlanır. Rezervasyon bilgileriniz size e-mail olarak iletilir. • Rezervasyon bilgilerinizle ofise gitmeniz yeterli. Havaalanında karşılama olan ofislerimizde üzerinde isminizin yazılı olduğu pageboard ile karşılanırsınız ve otoparkta aracınız size teslim edilir.

Aracı nasıl iade edeceksiniz ?
Kiralama sürenizin sonunda araçla birlikte önceden belirttiğiniz istasyona gitmeniz yeterli. Alış istasyonu ile dönüş istasyonunun farklı olması durumunda oluşacak tek yön ücreti için rezervasyon sorumlusuna danışınız. Kiralama süresince her tülü soru ve sorunlarınız için size bildirilen telefon numarasından yetkili çalışanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Uçuş saatinde değişiklik veya uçuş iptali durumunda ne yapmam gerekir ?
Uçuş saatinde değişiklik veya uçuş iptalinde tarafımıza telefon yoluyla bilgi verilmelidir. Bilgi verilmemesi durumunda rezervasyonunuz iptal edilecektir.

Kiraladığım araçta kaza hasar ve hırsızlık sigortası var mıdır ?
Araçlarımızda hırsızlık sigortası vardır. Hırsızlık sigortası ödediğiniz kiralama bedeline dahildir. Bu sigorta kiralanan aracın çalınması durumunda oluşan hasarlarda kiralayanın sorumluluğunu azaltır. Hırsızlık ile ilgili gerekli önlemleri almadığınız durumda firma tüm hasarı sizden talep eder. Kiralayan kişi önlem almadığı takdirde oluşan hasarı ödemekle yükümlüdür. Araçlarımızda kaza-hasar sigortası vardır. Kaza-hasar sigortası ödediğiniz kiralama bedeline dahildir. Bu sigorta kiralanan araçta meydana gelecek hasarları kapsar. Lastikler, farlar, camlarda, araç şasisi, kapı kilitleri veya anahtarlarda meydana gelen hasarlar ile çekici ücreti kaza hasar sigortası kapsamına girmez.

Uçağım indiği anda araç hazır olacak mı ?
Evet uçağınız indiği anda sizi isminizin yazılı olduğu pageboard ile karşılayan görevli otoparkta hazır olan aracınıza kadar eşlik edip kiralama işlemlerinizi tamamlayıp aracınızı teslim edecektir.

Kaza durumunda aracın iş kaybı ve değer kaybını ödeyecek miyim ?
Hayır. Kaza durumunda alkollü, ehliyetsiz, sözleşmede ismi yazılı kişi haricinde kullanım ve %100 kusurlu olmadığınız durumlarda aracın iş kaybı ve değer kaybı ile ilgili herhangi bir ödeme tarafımızca talep edilmemektedir.

Kiraladığım aracı hangi saatlerde teslim alabilirim ?
Araç teslimatı rezervasyonda belirtilen noktalarda 7/24 gerçekleşmektedir.

Kiraladığım aracın muadili geldi neden?
Müşterilerimize rezervasyon yaptığı aracı göndermeye çalışıyoruz. Ancak rezervasyon yaptığınız aracın geç veya hasarlı gelmesi durumunda size seçtiğiniz aracın yakıt, vites durumunu göz önüne alarak muadili bir araç gönderiyoruz.

Kiraladığım araç ile kaza yapmam durumunda ne yapmam gerekir ?
Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Hasara bağlı olarak onarım süresi uzayacak araçlar yerine firmamız tarafından sözleşmenize uyan farklı bir araç temin edilebilir.

Kiraladığınız araçta km sınırı varmıdır ?
Araçlarımızda herhangi bir KM sınırı yoktur. Gidilen KM için ekstra ücret talep edilmez.

Kiraladığınız araç için rezervasyon değişikliğini nasıl yapabilirim ?
7/24 çağrı merkezimizi arayarak, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan rezervasyon değişikliğini gerçekleştirebilirsiniz. Araç değişikliği belirtilen tarihe uygun olarak yapılmaktadır. Rezervasyon değişikliği için sizden ekstra ücret talep edilmez.

Havaalanı otopark çıkış ücreti ödeyecek miyim ?
Hayır. Firma yetkilisi tarafından aracınız teslim edildikten sonra araç otopark ücreti tarafımızca ödenecek ve siz seyahatinize devam edeceksiniz

Faturanızı nasıl alacaksınız?
Kiralamanın tamamlanmasının ardından kontratınız kapatılır ve en geç yedi iş günü içerisinde faturanız düzenlenir ve e-posta ile adresinize gönderilir. Faturanızı farklı bir adrese veya alıcı ödemeli kargo ile istemeniz halinde rezervasyon esnasında bunu belirtmeniz yeterli.
Whatsapp Telefon